Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

KQZ: Fushata fillon më 19 shkurt, Basha dhe jo Berisha mund të propozojë kandidatë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, KQZ, vendosi që fushata zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme të pjesshme për kryetarë në gjashtë bashki të Shqipërisë të fillojë më 19 shkurt, duke e hedhur poshtë propozimin e Partisë Demokratike opozitare (PD) fushata të fillojë më 7 shkurt.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle