Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

KQZ e Bullgarisë e konfirmoi fitoren e Radevit

Me 99,82 për qind të protokolleve zgjedhore për rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale në Bullgari, të dhënat e Komisionit qendror zgjedhor sot në mëngjes e konfirmuan fitoren e Rumen Radevit dhe Ilijana Jotovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle