0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQ

KQ i LSDM-së debaton për hyrjen e Alternativës në Qeveri dhe për dorëheqjen e Zaevit

Këshilli qendror i LSDM-së me dy orë vonesë e filloi seancën, në të cilën sipas paralajmërimeve, duhet të diskutohet për situatën aktuale politike dhe për konsolidimin e shumicës parlamentare, dhe të shqyrtohet dorëheqja e kryegtarit të partisë Zoran Zaev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle