0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovid qendra në Dibër mbushet me pacientë, vdesin dy persona

Në kovid qendrën në Dibër mbrëmë kanë vdekur dy persona, një nga Dibra dhe një nga fshati Balanci, komuna Qendër Zhupa, të moshës 84 dhe 80 vjeç, deklaroi për MIA-n drejtori i Spitalit të Përgjithshëm, Baki Alili.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle