0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçki: E ftoj Kovaçevskin të shkojmë në zgjedhje të parakohshme parlamentare

“Është turp kjo që po ndodh me prokurorinë dhe me personat përgjegjës të emëruar nga Qeveria. Vetë kryeministri, i cili është jolegjitim dhe që ka besimin më të ulët te qytetarët, është vazhdimësi e po këtij mosbesimi në drejtësi prej 8 për qind, pra 9 qytetarë nga 10 qytetarë nuk i besojnë atij gjyqësor”, tha deputeti Dragan Kovaçki në deklaratë për televizionin Sitel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle