0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kovaçevski zyrtarisht e dorëzoi kandidaturën e tij për kryetar të LSDM-së

Zëvendësministri aktual i Financave dhe anëtar i Këshillit ekzekutiv të LSDM-së, Dimitar Kovaçevski sot edhe zyrtarisht e ka dorëzuar kandidaturën e tij për kryetar të LSDM-së.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle