0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Vërejtjet tona se çështjet historike dhe protokolli nuk mund të jenë pjesë e kornizës negociuese janë të përfshira në propozimin e ri

Ka arrit propozimi i presidencës franceze për kontestin me Bullgarinë, pas intervenimit tonë në Bruksel. Qëndrimet zyrtare do të publikohen pasi propozimi t’i kalojë të gjitha filtrat e institucioneve të prekura, deklaroi sonte në konferencë shtypi në Qeveri, kryeministri Dimitar Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle