0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kovaçevski – Varheji: Zhbllokimi i integrimeve evropiane është nevojë dhe tani është momenti për këtë

- Tani është momenti për zhbllokimin e integrimeve evropiane të Republikës së Maqedonisë së Veriut, që në të kundërtën mund të mbetet edhe një periudhë e gjatë, e kjo nuk është në favor të asnjë pale, këtë në takim të Qeverisë e konstatuan kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe eurokomisari për zgjerimin dhe politikë fqinjësore Oliver Varheji, i cili sot është për vizitë në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle