0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Universiteti “Cirili e Metodi” është vazhdues dinjitoz i vizionit dhe veprës iluministe të vëllezërve të shenjtë

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Dimitar Kovaçevski i dërgoi telegram urimi me rastin e festës së patronatit rektorit të Universitetit "Shën Cirili e Metodi" në Shkup, prof.dr. Nikolla Jankullovskit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle