0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Unë nuk caktoj seanca dhe as mund të urdhëroj Kuvendin të zbatojë Kodin etik

Ju po ikni nga pyetja, jo unë nga përgjigja, sepse në vend që t'ia bëni pyetjen kryetarit të Kuvendit, ju po më bëni mua, e unë nuk jam zëdhënës i tij, tha kryeministri Dimitar Kovaçevski duke iu përgjigjur pyetjes së deputetëve  nga Dragan Kovaçki.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle