0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Treguam se mund të përballemi me sfidat

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski në një video fjalim para opinionit, u përqendrua në thellimin e krizës ekonomike, si dhe për pakon prej 26 masash në vlerë prej 400 milionë eurove, të cilat Qeveria i miratoi me qëllim të mbrojtjes së qytetarëve dhe ekonomisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle