0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Sistemi financiar me sukses ju përgjigj krizës, e gatshme të përballet edhe me sfidat e mëtejme

Komisioni për letra me vlerë që në fillim të krijimit të sistemit kombëtar dhe të pavarur financiar në vend ka marrë vendin e saj dhe jep kontribut të plotë në funksionimin e shtetit, ka vlerësuar sot kryeministri Dimitar Kovaçevski i cili ka marrë pjesë në ngjarjen me rastin e shënimit të 30 vjetorit të formimit të Komisionit për letra me vlerë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle