0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Si shoqëri kemi për detyrë që të sigurojmë kushte më të mira për personat me Sindrom Daun

- Njerëzit me Sindrom Daun janë personalitete të ngrohtë, të dashur dhe gazmorë - t'ua bëjmë të tillë edhe përditshmërinë, shkroi kryeministri Dimitar Kovaçevski në porosinë me rastin e shënimit të Ditës Botërore të Personave me Sindrom Daun.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle