0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Shumë pak besuan se do të kemi pagë mesatare prej 30.000 denarë

Rritja e pagave dhe investimi në standardin e qytetarëve është një politikë ndaj së cilës ne kemi qëndruar konsekuent. Falë politikave  fillestare dhe qeverisjes së përgjegjshme, premtimi i LSDM-së nga viti 2017 tërësisht është realizuar", publikoi në profilin e tij në Fejsbuk kryeministri Dimitar Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle