0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Kovaçevski: Shkupjanët të jenë të qetë, ngrohje qendrore do të ketë, Qeveria i ka aktivizuar të gjitha mekanizmat

Kryetari i LSDM-së dhe mandar në përbërjen e qeverisë së re, Dimitar Kovaçevski në Fejsbuk  publikoi se Qeveria i ka aktivizuar të gjitha mekanizmat, dhe se është siguruar ngrohje qendrore për shkupjanët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle