0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Rritja e pagës minimale duhet të jetë rezultat i marrëveshjes të të gjitha palëve të prekura

Kryeministri Dimitar Kovaçevski thotë se do të ketë rritje të pagës minimale, por se kjo duhet të bëhet përmes dialogut ekonomiko-social me të gjitha palët e prekura dhe në konsultim edhe me sindikatat dhe punëdhënësit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle