0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Ribalanci i Buxhetit është i orientuar drejt përballjes me krizën ekonomike

Ribalanci i Buxhetit është i drejtuar drejt përballjes kryesore me krizën ekonomike, rishqyrtimin e projeksioneve fiskale, ristrukturimin e shpenzimeve buxhetore, mbajtjen e qëndrueshmërisë fiskale dhe optimizimin e burimeve të financimit të deficitit buxhetor, deklaroi sot në Kuvend, kryeministri Dimitar Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle