0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Retorika populiste-nacionaliste nuk mund të jetë pengesë për shtetin me katër raporte pozitive

Nuk mund lufta politike në shtetin fqinjë, vend anëtar i BE-së dhe retorika populiste-nacionaliste të jenë pengesë për anëtarësimin e shtetit që ka katër raporte pozitive të një pas njëshme për fillimin e konferencës së parë ndërkombëtare, deklaroi sot kryeministri Dimitar Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle