0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kovaçevski – Rama: Marrëdhëniet nuk kanë qenë asnjëherë më të mira, kemi një të ardhme të përbashkët evropiane

Në kuadër të agjendës për takime bilaterale në Samitin e Investimeve të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim në Londër, kryeministri Dimitar Kovaçevski sot ka takuar kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama, kumtoi pres shërbimi i Qeverisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle