0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Propozimi francez është bazë solide për ndërtimin e qëndrimit, vërejtjet tona janë të inkorporuara

 Kryeministri Dimitar Kovaçevski sot deklaroi se në propozimin e marrë francez për heqjen e vetos bullgare për BE janë inkorporuar vërejtjet tona dhe se paraqet bazë solide për ndërtimin e qëndrimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle