0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Projekti Çebren-Galishte në fazën e dytë, ka nëntë ofertues

Projekti për ndërtimin e hidrocentralit  Çebren-Galishte është në fazën e dytë dhe janë paraqitur nëntë ofertues, njoftoi sot kryeministri Dimitar Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle