0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Kovaçevski planifikon ta propozojë Qeverinë rreth 10-11 janarit

Kryetari i LSDM-së dhe mandatar Dimitar Kovaçevski planifikon që Qeverinë ta propozojë rreth 10-11 janar të vitit të ardhshëm, gjegjësisht në një afat më të shkurtër se sa është me Kushtetutë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle