0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçevski – Petkov: Vazhdimi i dialogut për zgjidhje bazohet në vlera evropiane

Kryeministri Dimitar Kovaçevski, në margjinat e vizitës së tij punuese në Vatikan dhe Romë, me rastin e 24 majit – Ditës së iluministëve mbarësllovenë Shën Cirili dhe Metodi, sot realizoi takim me kolegun e tij bullgar, Kiril Petkov, kumtoi pres-shërbimi i Qeverisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle