0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kovaçevski për MIA-n: Ne si Qeveri qëndrojmë pas bindjeve të lira të të gjithë qytetarëve, presim të njëjtën qasje dhe reciprocitet për qytetarët bullgarë me vetëdije maqedonase

Ne si qeveri qëndrojmë pas bindjeve të lira të të gjithë qytetarëve, presim qasje të njëjtë dhe reciprocitet për qytetarët bullgarë me vetëdije maqedonase, thotë kryeministri Dimitar Kovaçevski në deklaratën për MIA-n në pyetjen të komentojë hapjen e klubit pranë Qendrës kulturore “Vanço Mihajlov” në Manastir.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle