0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQ

Kovaçevski për “Di Prese”: Dezinformata lëshojnë ata të cilët nuk duan që vendi të përparojë

Kryeministri Dimitar Kovaçevski në intervistën për gazetën austriake "Di Prese" thotë se dezinfomatat që lëshohen në vendin tonë në kontekst të zhvillimeve aktuale politike burojnë nga vendet e treta të cilët nuk duan ky vend të përparojë dhe të zhvillohet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle