0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçevski për Ballkanin e Hapur: Barrierat po bien, ndërsa ne po lidhemi më shpejt

Me Ballkanin e Hapur po i heqim lejet e punës dhe po i njohim diplomat. Barrierat po bien, ndërsa ne po lidhemi më shpejt, tha kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle