0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçevski-Pavllova: Bashkëpunim i suksesshëm me BEI për ekonomi më të gjelbër dhe më të qëndrueshme dhe siguri energjetike të rajonit

Kryeministri Dimitar Kovaçevski, së bashku me zëvendëskryeministrin përgjegjës për çështje ekonomike, koordinimin e resoreve ekonomike dhe investimeve, Fatmir Bytyqi dhe ministrin e financave Fatmir Besimi, realizuan takim me delegacionin e Bankës Evropiane për Investime (BEI) të udhëhequr nga nënkryetarja Liljana Pavllova.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle