0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kovaçevski pas zgjedhjes së Qeverisë së re do ta ftojë Mickoskin në takim

Pas zgjedhjes së Qeverisë së re, kryetari i LSDM-së dhe mandatar për përbërje të kabinetit qeveritar Dimitar Kovaçevski do të dërgojë ftesë te lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski  për takimin në të cilin do të bisedohet për çështjet aktuale, si dhe të gjendet zgjidhje për ligjet nga interesi i qytetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle