0_Maqedoni.Portal SQEkonomi SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Nuk ka nevojë për aktivizimin e rezervave të mallrave, nuk kemi mungesë të ushqimit dhe të energjisë

Rezervat e mallrave janë në nivel të përshkruar me ligj dhe rrjedhshëm menaxhohen. Nuk ka nevojë që të aktivizohen sepse nuk ka mungesë të ushqimit dhe të energjisë, informoi sot kryeministri Dimitar Kovaçevski në përgjigje të pyetjes së gazetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle