0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Nuk ka bisedime për identitetin maqedonas, ai është themel i popullit dhe i shtetit

Bisedimet me Republikën e Bullgarisë do të vazhdojnë dhe do të intensifikohen, por askush nuk guxon dhe nuk do të negociojë për identitetin e popullit maqedonas, porositi në fjalimin e tij kryetari i LSDM-së dhe mandatar për formimin e qeverisë, Dimitar Kovaçevski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle