0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Nuk është koha për pikë dhe ankande politike, por për krijimin e politikave për të mirën e të gjithë qytetarëve

Ky dimër i vështirë dhe kriza ekonomike-energjetike do të kalohet vetëm nëse të gjithë jemi të orientuar ndaj gjetjes së zgjidhjeve të cilat do të sigurojnë energji, rrymë dhe ushqim për qytetarët dhe kjo nuk është koha për pikë dhe ankande politike. ftesa për duele dhe takime, por kohë për punë, për bashkim dhe për krijimin e politikave për të mirën e të gjithë qytetarëve, deklaroi për MIA-n kryeministri Dimitar Kovaçevski lidhur me kërkesat e liderit të VMRO-DPMNE-së për duel televiziv ose takim me të.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle