0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Kovaçevski: Në vitin 2021 kthim rekord i TVSH-së në ekonomi

Në vitin e kaluar 2021 ka kthim rekord të TVSH-së në ekonomi prej 488 milionë eurove dhe rritje prej 22.8 përqindëve në krahasim me vitin e kaluar, deklaroi sot lideri i LSDM-së dhe zëvendësministër i Financave, Dimitar Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle