0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçevski në takim me sektorin civil: Vendimet i marrim në partneritet dhe interes të të gjithë qytetarëve

Qeveria nuk ka dyshime për drejtimin strategjik të shtetit dhe vendimet që do të merren do të jenë në anën progresive, me mbrojtje të qartë të gjuhës dhe identitetit tonë, tha kryeministri Dimitar Kovaçevski. në takimin e sotëm me përfaqësues të sektorit civil, ekspertë nga fusha të ndryshme, profesorë dhe analistë politikë për propozimin evropian për integrimet evropiane të Maqedonisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle