0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçevski në takim me përfaqësuesit e MATTO-s: Marrëdhëniet e shkëlqyeshme me Turqinë reflektohen edhe në bashkëpunimin ekonomik

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski i shoqëruar nga ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski, priti një delegacion të Odës Ekonomike të Maqedonisë - Turqi, MATTO të kryesuar nga kryetari i Odës, Ajdovan Ademovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle