0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kovaçevski në takim me korin diplomatik: Propozimi evropian është bazë solide për ndërtimin e një qëndrimi shtetëror

Propozimi evropian paraqet bazë solide për ndërtimin e një qëndrimi serioz, të përgjegjshëm dhe shtetëror ndaj mundësisë që i hapet vendit tonë. Procesi për marrjen e vendimit përfundimtar është transparent dhe të gjitha detajet ndahen me opinionin në mënyrë që informacionet të jenë objektive nga institucionet e shtetit, theksuan kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani në takimin me korin diplomatik në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle