0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kovaçevski në takim me Jan Kop: Qëllimi ynë strategjik është anëtarësimi në BE, alternativë tjetër nuk ka

E rëndësishme për ne është mbështetja juaj rreth procesit për fillimin e negociatave me BE-në dhe mbajtjen e konferencës së parë ndërqeveritare sa më shpejt të jetë e mundur, vetëm në atë mënyrë do të rikthehet besimi në BE i cili këtë periudhë është i tronditur, i tha sot kryetari i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski ambasadorit të Mbretërisë së Holandës, Dirk Jan Kop.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle