0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kovaçevski në mesditë në Kuvend do t’i dorëzojë propozimet për përbërjen e qeverisë së re dhe programin për punë

Mandatari për përbërjen e qeverisë së re të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe lider i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski, sot në mesditë kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi, zyrtarisht do t'ia dorëzojë Propozim përbërjen dhe Propozim-programin për punën e qeverisë së re.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle