0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kovaçevski në Kuvend i dorëzoi propozimet për përbërjen e qeverisë së re dhe programin për punë

Mandatari për përbërjen e qeverisë së re të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe lider i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski, sot në mesditë kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi, zyrtarisht ia dorëzoi Propozim-përbërjen dhe Propozim programin për punë të qeverisë së re.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle