0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Kovaçevski – Micotakis: Relacionet ekonomike mes të dyja vendeve përforcohen edhe në kohë të krizës

- Përkushtimi, për zbatim të plotë dhe të pandërprerë të detyrimeve të të dyja palëve të përcaktuara në Marrëveshjen e Prespës, ishin temë e bisedës së takimit bilateral të kryeministrit Dimitar Kovaçevski me homologun e tij grek, Kirjakos Micotakis në kuadër të Forumit Ekonomik në Delfi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle