0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Me subvencionimin e çmimit të rrymës qytetarët kursejnë mesatarisht 2.15 denarë në muaj

Me masat që i ndërmerr Qeveria për përballje me krizën energjetike dhe subvencionimin e çmimit për amvisëritë qytetarët mesatarisht kursejnë nga 2.150 denarë për faturën për energji të shpenzuar elektrike, porositi sot kryeministri Dimitar Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle