0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQPolitikë SQ

Kovaçevski me Reno-Baso: Mbështetja e BERZH-it për Maqedoninë e Veriut vazhdon, fokusi në projektet e infrastrukturës dhe energjisë

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski, së bashku me zëvendëskryetarin  i angazhuar për Çështje Ekonomike, Fatmir Bytyqi dhe ministrin e financave, Fatmir Besimi, sot në Londër takuan kryetarin e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillimi, Odil Reno-Baso, në kuadër të Samitit të Investimeve për Ballkanin Perëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle