0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Me Medat Kurtovskin, Skudrinje për herë të parë u bë me kopsht fëmijësh

Kryetari i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski vonë pasdite u takua me banorët e fshatit më të madh të Rekës së Poshtme, Skudrinje, vendlindja e kandidatit për kryetar komune nga LSDM-ja dhe koalicioni, Medat Kurtovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle