0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Me Alternativën flasim për përgjegjësitë në Qeveri, jo për ndarjen e resorëve

Supozime dhe spekulime janë informacionet në opinion se me Alternativën kemi biseduar për ndarjen e resorëve ose për emra të caktuar. Nuk kemi ardhur deri në atë nivel, por flasim për përgjegjësitë në qeveri për çështje të caktuara, ka thënë kandidati për kryetar të LSDM-së dhe zëvendësministër i Financave, Dimitar Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle