0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Mbështetja e Holandës për integrimin tonë evropian është motivim i fortë

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski ka pritur në takim ambasadorin e Holandës në vend, Jan Dirk Kop i cili kryeministrit dhe Qeverisë së re i dëshiroi suksese në mandatin e ardhshëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle