0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

 Kovaçevski – Lahdevirta: Është i rëndësishëm uniteti i NATO-s dhe BE-së i nevojitet integrimi evropian i Maqedonisë së Veriut

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski, u takua me Kimo Lahdevirta, ambasador jorezident i Republikës së Finlandës në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle