0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Ky do të jetë vit, i cili do të jetë plotë me sfida

I bind qytetarët se Qeveria, si dhe deri tani, me zgjuarsi i ndjek gjendjet, reagoi në mënyrë adekuate dhe kujdeset për standardin dhe cilësinë e jetesës, publikoi kryeministri Dimitar Kovaçevski në profilin e tij në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle