0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Kuvendi do ta sjell vendimin nëse do të fillojmë negociata me BE-në

Kuvendi do të sjell vendim nëse do të fillojmë negociata me BE-në dhe do të sjell konkludime pasi Qeveria tek deputetët do ta dorëzojë propozimin evropian, protokollin bilateral dhe edhe një dokument, deklaroi sot kryetari i Qeverisë, Dimitar Kovaçevski në konferencën e përbashkët për shtyp me kryetarin e Këshillit të Evropës, Sharl Mishel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle