0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Kovaçevski kryetar i ri i LSDM-së, Mickoski rizgjidhet në krye të VMRO-DPMNE-së

Në zgjedhjet brendapartiake të jashtëzakonshme dhe në kongres, dy partitë më të mëdha në vend, LSDM dhe VMRO-DPMNE dje kanë zgjedhur liderët e partive.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle