0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Kovaçevski: Nuk është koha për pikë politike, deputetët t’i miratojnë ligjet për energjetikë dhe vazhdim të gjendjes së krizës

Kryeministri Dimitar Kovaçevski sonte apelon tek të gjithë deputetët ta votojnë ligjin për mjete financiare nga BERZH për përballje me krizën energjetike, t'i mbështesin ndryshimet e Ligjit për energjetikë dhe Ligjin për naftë dhe derivate të naftës, si dhe ta miratojnë Kërkesën për vazhdimin e gjendjes së krizës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle