0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kovaçevski: Kemi dakorduar takim me Mickoskin, që do të mbahet së shpejti

Kryeministri Dimitar Kovaçevski informoi se sot në mëngjes është dëgjuar me kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski dhe se kanë dakorduar takim i cili duhet të ndodhë së shpejti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle